E-Ticaret Danışmanlığı

Günümüzde artık her kobi veya esnaf e-ticaret yapmak istiyor. Ancak duyduğu hikayeler sayesinde büyük hayallerle e-ticarete atılıp hüsrana uğrayanların sayısı bir hayli fazla. Peki neden böyle oluyor? 

E-ticaret çok kolay ve bedava gibi görünen ancak tam aksine basite alınmaması gereken, tüm adımların itina ile atılması ve yatırım yapılması gereken bir ticaret şeklidir.

Eticaret danışmanlığı hizmetimizle e-ticaret yapan veya yeni başlayacak olan firmalara e-ticarette doğru adımlar nasıl atılır, e-ticarette kazanmak için ne yapılmalı, düşük maliyetle daha çok satış nasıl yakalanır bunların yolunu gösteriyor ve takip ediyoruz.

E-ticaret danışmanlığı kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

E-ticaret danışmanlığı, tek seferlik proje bazlı alınabildiği gibi aylık, 6 aylık ya da 12 aylık süreçler şeklinde de alınabilir. Firmaların ihtiyaç ve beklentilerine, strateji ve dijital pazarlama çalışmalarının süresine göre E-ticaret Danışmanlığı programı oluşturulmaktadır.

E-ticaret danışmanlığı fiyatlarımız; danışmanlık süresine, firmanın ihtiyaç kapsamına, strateji, dijital pazarlama ve e-ticaret SEO çalışmalarına, eğitim alınıp alınmamasına göre değişmektedir.

 

ÖNCEKİ SAYFA