İnsoplus müşterilerine özel Bizimhesap.com muhasebe entegrasyonu

İnsoplus / BizimHesap muhasebe entegrasyonu sayesinde çeşitli pazaryerlerindeki veya kendi e-ticaret sitelerinizdeki satışlarınızın Bizimhesap’a otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, birden fazla kanalda yaptığınız satışları, müşteri hesaplarını, ürün stoklarınızı ve alımlarınızı tek bir ekrandan daha net takip edebilirsiniz. Ayrıca, bu satışların faturalarının yazdırılması, tahsilatlarının takibi, raporlanması gibi ön muhasebe işlemlerini de BizimHesap üzerinden takip edebilirsiniz.


Bizimhesap’ın desteklediği e-ticaret platformlarından aşağıdadır

BizimHesap bulut üzerinde çalışan bir ön muhasebe sistemidir. Borcunuzu, alacağınızı, stoklarınızı, çekinizi, senedinizi takip edebilmek için artık defterlerle, excel dosyalarıyla boğuşmayın.

BizimHesap ile müşterilerinizi, satışlarınızı, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, stoklarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesabınıza internete bağlı her yerden, herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.
Faturalarınızı yazıcıdan çıkarır, müşterilerinize hesap ekstrelerini anında gönderebilirsiniz.

Ücretsiz e-ticaret entegrasyonu ile n11.com, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlardaki satışlarınızı otomatik olarak aktarabilir, tek tuşla faturasını kesersiniz.

ÖNCEKİ SAYFA