PHP E-Ticaret Yazılımı

Yıllık yazılım yenileme ücreti yok!

Sanal mağazanızı, kredi kartınıza 6 taksit imkanı ile hemen açabilirsiniz.

odemeBanka

Fiyatlara % 18 KDV dahil değildir.

kira_bedeli

Her Yıl Kira / Yenileme Bedeli Ödemezsiniz

İnsoplus PHP Eticaret yazılımında yıllık yenileme ücreti bulunmaz. Yazılımı sadece bir kez satın alır ve süre kısıtlaması olmadan dilediğiniz süre boyunca kullanırsınız.

sunucu

Sunucu Bağımsız PHP E-Ticaret Yazılımı

Paketinizi dilerseniz bizim eticaret sunucularımızda dilerseniz kendi hosting / vps sunucularınızda kullanabilirsiniz. Dosyalara erişim imkanı ile sınırlar ortadan kaldırılır. .

temalar

Birinci Sınıf Premium Eticaret Temaları

İnsoplus e-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

mobile

Mağazanız Mobil E-Ticaret’e Hazır Gelir.

İnsoplus'ın e-ticaret yazılımının sunduğu mobil eticaret ile tüm mobil cihazlardan sisteminize giriş yapan müşterileriniz sorunsuzca alışverişlerini tamamlayabilir, sitenizi kolay navigasyonu sayesinde rahatlıkla gezebilirler.

sanalpos

Sanalpos ve Ödeme Altyapılarıyla Tam Uyumluluk

İnsoplus size sanalpos kurulumu, iyzico, payu, paytr ve ipara gibi firmaların ödeme altyapılarını tek tuşla kolayca kurma imkanı sağlar. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

seo

Güçlü SEO Desteği İle Seo'cuların Tercihi

Yazılımın kodlarına direkt erişim imkanı olduğundan dolayı SEO çalışanları İnsoplus PHP e-ticaret yazılımını tercih etmektedir. İnsoplus olarak size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunuyoruz.